سیم بکسل آسانسور

طبق استانداردهای موجود هر رشته سیم بکسلی که به دو سر کابین و کادر وزنه وصل می شود باید ۵ برابر وزن کابین را تحمل نماید. در حقیقت زمانی که ما از ۴ سیم بکسل برای مهار یک کابین استفاده می کنیم یعنی سعی کرده ایم تا  ۲۰ برابر وزن کابین برای سیم بکسل ها قابل تحمل باشد.

معمولا برای کابین های ۶ نفره و تا ارتفاع ۶ ایستگاه از ۴ سیم بکسل نمره ۱۰ استفاده می شود و برای ۷ تا ۱۰ طبقه از ۵ سیم بکسل نمره ۱۰ استفاده می شود و برای آپارتمان های ۱۱ تا ۱۵ طبقه از ۵ سیم بکسل نمره ۱۱ استفاده می شود و …

سیم بکسل گوستاولف آلمان معروف ترین سیم بکسل موجود در بازار ایران می باشد که اخیرا مدل های چینی آن به بازار آمده است. از همین رو بسیار پر اهمیت است از مکانی تجهیزات را خریداری نمایید که مورد اعتماد باشد. زیرا در موارد بسیار مشاهده شده است که نوع چینی آن را با همان قیمت جنس اصل در اختیار مشتری قرار داده اند.

قیمت سیم بکسل ها در تاریخ  :

۱) گوستاولف آلمان – نمراه ۱۰

قیمت :

۲) گوستاولف چین- نمراه ۱۰

 قیمت :

5 thoughts on “سیم بکسل آسانسور

 1. با سلام
  در سایت http://www.wirerope-co.com در بخش ویژه شرکتهای آسانسوری به خوبی تفاوت سیم بکسل گوستاولف اصل آلمان با سیم بکسل اصل گوستاولف چین و سیم بکسل چینی با نوار سبز رنگ گوستاو ( غیر اصلی یا fake) داده شده است . در ضمن اگر سئوالی هم داشتید میتوانید با شماره تلفن های ذکر شده در سایت تماس بگیرید . با تشکر
  محمد رضا عبداله زاده

 2. باسلام
  جناب مهندس میخواستم بدونم چطور میشه سیم بکسل چینی رو از المانی تشخیص دهیم اگه امکان داره برام توضیح بدهید

  1. با سلام
   تشخیص این موضوع خیلی سخته اما در سیم بکسل های گوستاولف آلمان نوار سبزرنگی وجود دارد که اخیرا در سیم بکسل های چینی هم این نوار مشاهده می شود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*