افتتاح وبسایت شخصی

با سلام خدمت تمام بازدیدکنندگان عزیز

با توجه به اینکه بنده مدت هاست علاوه بر کار تخصصی، در زمینه طراحی و راه اندازی وبسایت نیز فعالیت می کنم لذا تصمیم گرفتم تا جای ممکن مهندسین شهرستان فریدونکنار را با دنیای مجازی آشنا کنم.

این آشنایی از آن جهت حائز اهمیت است که بدلیل استفاده روز افزون مردم از اینترنت، هر کس به راحتی می تواند به اطلاعات مورد نظر خود دست یابد و با اطرافیان خود ارتباط برقرار کند. حال با توجه اینکه سر و کار مهندسین با مردم عادی و مشتری هایی می باشد که جهت خرید منزل و یا غیره به آنها مراجعه می کنند پس چه بهتر که هر یک از آنها وبسایت شخصی برای خود داشته باشند که اولا به معرفی آنها بپردازد و ثانیا بتواند پروژه های تحت نظارت آنها را به خواننده معرفی کند. در واقع با اینکار مهندسین علاوه بر آنکه در وقت خود صرفه جویی می کنند، می توانند با ارائه پروژه های خود به صورت تصویری، توضیحات کاملی نیز در کنار آن قرار دهند تا در جذب مشتری موفق تر باشند.

حال با توجه با مطالب اشاره شده در بالا فرض کنید که تمام مهندسین شهرستان فریدونکنار یک وبسایت شخصی برای خود داشته باشند که علاوه بر معرفی آنها، پروژه ها و دست آوردهای شان را در اختیار همگان قرار دهد. مسلما در این شرایط هم وضعیت بازاریابی مهندسین بهبود می یابد و هم اینکه در مصرف وقت صرفه جویی می شود.

مهندس شیرویی

مهندس شیرویی

مهندس محسن شیرویی، مدیر فنی و فروش شرکت فرازجم کناره و متخصص در زمینه آسانسورهای گیرلس، روم لس، گیربکسی و هیدرولیک - کلایمر و بالابرهای ساختمانی تماس: 01135650184 01135650122

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

error: Content is protected !!